Technika Liniowa

Technika Liniowa

Dzięki kreatywnym pomysłom i unikalnej technologii firma THK stała się pionierem na całym świecie w opracowaniu mechanizmu prowadnic Techniki Liniowej. Dziś urządzenia techniki liniowej THK są niezbędnym elementem systemów mechanicznych i elektronicznych w wielu różnych branżach.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jedno – czy wieloosiowego prowadzenia liniowego, prowadnice rolkowe i teleskopy firmy Rollon stanowią doskonałe rozwiązanie. Jako wiodący producent systemów ruchu liniowego, prowadnic i modułów liniowych, produkty Rollon są zaprojektowane tak, aby spełniać wymagania inżynierów zajmujących się projektowaniem maszyn w podstawowych obszarach automatyki przemysłowej i robotyki.

Dzięki technologii liniowej THK oraz prowadnicom rolkowym i teleskopom Rollon w naszym asortymencie oferujemy optymalne rozwiązanie do montażu specjalnych maszyn, przemysłu opakowań, systemów robotów, półprzewodników i elektroniki, systemów pomiarowych, obrabiarek i centrów obróbczych.

Bez względu na branżę, w której działasz, z przyjemnością pomożemy Ci zaprojektować i wybrać najbardziej odpowiednie komponenty dla Twoich systemów ruchu liniowego.

THK logo
Rollon logo