O nas

Konsekwentny wzrost powodowany ciągłym rozwojem pozwolił naszej Grupie na zajęcie ugruntowanej pozycji na rynkach wielu krajach Europy Środkowej i Wschodniej, w tym na Węgrzech, w Czechach, Rumunii i Serbii. Poprzez nasze spółki zależne jesteśmy również obecni na rynku słowackim.

Wieloletnia praktyka uczyniła z nas kluczowego gracza na rynku automatyki przemysłowej. Grupa Tech-Con ma zaszczyt być wyłącznym dystrybutorem wielu znanych i cenionych międzynarodowych marek.

Dzięki naszemu doświadczonemu i dobrze wyszkolonemu zespołowi, jak również naszemu know-how, Tech-Con Group jest szeroko znana i ceniona na rynku.

Oferujemy wszystkim naszym partnerom niezawodność naszego międzynarodowego zespołu oraz łańcucha dostaw wysokiej jakości produktów.

Nasze główne kategorie produktów to: pneumatyka, budowa maszyn, technika liniowa, elektroenergetyka, hydraulika i elektryka.

Jesteśmy bardzo zaangażowani w dostarczanie naszym klientom kompleksowych rozwiązań w pełnej skali, od wsparcia technicznego po serwis!

Tech-Con Poland logo
Tech-Con Group map