SPECJALISTA DS. PNEUMATYKI

Poszukujemy SPECJALISTY DS. PNEUMATYKI

Co charakteryzuje Tech-Con i dlaczego warto z nami pracować?

Grupa Tech-Con jest bezpośrednim przedstawicielem producentów, dostawców produktów kategorii premium w automatyce przemysłowej. Nasz doświadczony zespół, profesjonalne zaplecze i know-how umożliwia Grupie  Tech-Con dostarczanie użytkownikom końcowym w branży przemysłowej oraz wyspecjalizowanym producentom maszyn kompleksowych rozwiązań z dziedziny automatyki na wysokim poziomie technicznym i serwisowym.

Z ogromnym zaangażowaniem dostarczamy naszym klientom kompletne rozwiązania i zapewniamy naszym pracownikom pracę w przyjaznej, sprzyjającej efektywnym działaniom atmosferze,  w zespole z wyzwaniami opartymi na kompetencjach z możliwościami rozwoju zawodowego.

Tech-Con Polska zakłada swoje biuro w Zabrzu, do którego poszukujemy specjalistów do spraw pneumatyki.

Zadania

  • wprowadzanie na rynek polski nowego produktu związanego z pneumatyką
  • rozwój biznesu na terenie Polski południowej, docelowo całego kraju
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • doradztwo oraz szerokie wsparcie techniczne
  • kreowanie marketingu firmy
  • tworzenie działu handlowego

Od kandydata oczekujemy

  • osoby z dużą ilością zaangażowania, chęci i dawki optymizmu podczas kreowania nowego biznesu
  • doświadczenia w branży technicznej
  • wykształcenia technicznego – mile widziane wyższe uczelnie techniczne
  • umiejętności komunikacji i negocjacji
  • wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • kreatywności w doborze rozwiązań dla klienta
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego – umożliwiającej swobodną konwersację
  • zorientowania na osiąganie wyników, podróże służbowe
  • czynnego prawo jazdy kat. B
  • znajomości obsługi komputera w zakresie Ms Office

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – na pełny etat
  • samodzielną i satysfakcjonującą pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość awansu
  • systematyczne szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • delegacje zagraniczne
  • niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy w systemie „Home Office”
  • odpowiednie wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników

Jeśli chcesz dołączyć do naszej firmy i być zaangażowanym w naszą międzynarodową sieć, prześlij dokumenty aplikacyjne wypełniając poniższy formularz.

Trwa wczytywanie